Muhasebe Programları

Anasayfa  > Hizmetlerimiz  >  Muhasebe Programları >  Logo

Tiger 3 ERP Çözümler
30 yılı aşkın süredir iş uygulamaları üreten Logo’nun uzun yıllar sonucu elde ettiği tecrübelerini yeni nesil teknolojiler kullanarak ve ERP kavramını yeniden yorumlayarak geliştirdiği Tiger 3 ERP Çözümleri, işletmelerin tüm ihtiyaçları için de tam kapsamlı çözüm sunar.


Tiger 3 ERP Çözümleri, şirket içi süreçlerin verimli ve etkin yönetimi, veri işleme sürecindeki hataların azaltılması ve çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşabilmesi gibi birçok faydayı işletmelere getirir. Aynı zamanda küreselleşme ve uluslararası rekabetin beraberinde getirdiği ürün ve üretimde iyileştirme, işletmelerin idare ve kontrolü, şirket içi organizasyonlarda sadeleşme gibi konularda da Tiger 3 ERP Çözümleri, işletmelerin tüm ihtiyaçları için de tam kapsamlı çözüm sunar.

 

Tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak geliştirilen Tiger 3 ERP Çözümleri, büyüme sürecinizi destekleyerek, iç ve dış pazarda işletmenizi liderliğe taşır.

 

Küreselleşen ekonomi doğrultusunda dışa açılan ve uluslararası operasyonlar yürüten işletmeler: çok dövizli, esnek raporlama yapısına sahip, uluslararası muhasebe standartlarını destekleyen ve çoklu dil desteği içeren geniş vizyonlu bir ERP sistemine ihtiyaç duyar. Tiger 3 ERP Çözümleri, dünya çapında desteğin yanı sıra farklı sektörlerin gerekliliklerine de yanıt verebilecek esnek altyapıya sahiptir.

 

Tiger 3 ERP Çözümleri ile kullanıcı deneyimi bambaşka bir boyuta taşınıyor. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, app-in app, ürün içi arama motoru teknolojileri; estetik tasarımla buluşarak Tiger 3 kullanıcılarına hızlı adaptasyon ve kolay kullanım vadediyor.

 

Sadece Kullandığınız İşlemleri İçeren Kendi Masaüstünüzü Oluşturun


Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak, yeni nesil teknolojilere geliştirilen Tiger 3 ERP Çözümleri’nin  göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi mümkün hale getiriyor. Tiger 3 ERP Çözümleri ile birlikte, kullanıcı rolüne gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlamak, gruplamak ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplamak da artık mümkün. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan Tiger 3 ERP Çözümleri, oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik yapma olanağı sağlıyor.
Kişiselleştirilebilen, Estetik Arayüzlerle Kullanıcı Deneyimini Bambaşka Bir Boyuta Taşıyın
Tiger 3 ERP Çözümler içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarda listelerde kolayca arama yapabilirsiniz. Tiger 3 ERP Çözümleri’nin bu özellikleri, program dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları kullanıcı bazında da özelleştirmeyi mümkün hale getiriyor. Ayrıca Tiger 3 ERP Çözümleri ile oluşturulan formlara sihirbaz yardımı ile eksiksiz bilgi girişi yapabilirsiniz.

 

Tiger 3 ERP Çözümleriyle, Tüm işlemlerinizi tek bir pencere üzerinden yapabilirsiniz. Çalıştığınız ekrandaki bilgilerinizi korumuş, farklı ekranlar arasında dolaşıp zaman kaybetmemiş olursunuz.

 

App-in-app Teknolojisi ile İş Uygulamanızı Zenginleştirin


Logo’nun Tiger 3 ERP Çözümleri’nin sahip olduğu app-in-app özelliği ile ;
Uygulamayı ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirme olanağı,
Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra birçok fonksiyon ya da ek özelliği tek tıkla app ya da widget olarak indirebilme imkanı,


İndirilen app’in sahip olduğu özellikler doğrultusunda, yeni özellikleri platform bağımsız olarak da kullanılabilme fırsatı,
En sık kullanılan işlemleri ana ekran üzerinde görüntüleme olanağı sunan widget’lar ile bilgiye çok hızlı ulaşma olanağı sunuluyor.


Sanal Klavye Desteği ile Tablet Özelliği olan Notebooklarınızdan Rahatlıkla Çalışın


Sanal klavye özelliği ile dokunmatik ekranlı notebooklarınızdan kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Geniş Modüler Yapı ve Zengin Fonksiyon Seçeneği ile İş Süreçlerinizi Etkin Yönetin
İşletmenizdeki iş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan Tiger 3 ERP Çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını çalışan düzeyinden başlayarak tüm iş süreçlerinde yaygınlaştırır. Birimler arası bilgi akışını sağlamanıza,  kompleks iş sürçlerini düzenlemenize ve müşteri ilişkilerini etkin yönetmenize olanak tanır.
Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış birçok standart modülün yanında işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz opsiyonel modüller ile kendinize en uygun ERP paketini oluşturabilirsiniz. Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde güncel bilgiye doğrudan ulaşabilirler. Kullanıcılar arsında eş zamanlı iletişim sağlanır zamandan tasarruf edilir.


Finansal Verilerinizi Yorumlayarak İşletmenize En Uygun Stratejileri Belirleyin


Kritik finansal fonksiyonları ile doğru bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan Tiger 3 ERP Çözümleri ile stratejik kararlarınız için güvenilir bir altyapı oluşturabilir ve finansal performansınızı artırabilirsiniz. Rekabet ortamında ve küreselleşen ekonomi içinde uluslararası operasyonlara da uyum sağlayabilirsiniz. Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısı sayesinde uluslararası faaliyetlerinizi takip edebilir, karlılık analizleri konusunda en güncel bilgiye sahip olabilirsiniz. Tiger 3 ERP Çözümleri’nde yer çerçevesinde risk takibini yapabilir ve elektronik ortamda ihtar gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Cari hesaplarınız için Form Ba-Bs mutabakatlarınızı tek bir tuşla oluşturabilirsiniz.


Uygun Fiyatlandırma ve Zamanında Teslimat İle Müşteri Memnuniyetinizi Artırın


Sipariş ve teslimat için gerekli olan tüm evraklarını oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar geçen sürecin yönetimi Tiger 3 ERP Çözümleri ile sağlanabilir; stok, sipariş, irsaliye ve müşteri borç bilgilerinin güncel takibi verimli bir şekilde yönetilebilir. Dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibi yurtdışı süreçlerini kolaylaştırır. Etkin bir satış ve dağıtım süreci ile operasyonlarınızı doğru ve zamanında yöneterek müşterilerinize verdiğiniz hizmetleri iyileştirebilir ve müşteri memnuniyetini artırarak rekabette avantaj sağlayabilirsiniz.


Tiger 3 ERP Çözümleri ile;


Satış ekipleriniz binlerce ürün alternatifi içerisinden müşterileri için en doğru ürünü seçip en uygun fiyatlandırmayı yapabilir.


Müşteri bilgilerini ve iş ilişkilerini tarihe göre olarak takip edebilir, işletmelere özel olarak oluşturulan şablonlar ile otomatik teklif oluşturabilirsiniz.


Müşteri ve ürünlere en uygun kampanya stratejilerini belirleyebilir, daha sonra yapılacak kampanyalar için yol gösteren analiz sonuçları elde edebilirsiniz.
Plasiyer bazında satış hedefleri belirleyebilir,  rota tanımlayarak etkin bir dağıtım planı oluşturabilir ve performans ölçümü yapabilirsiniz.


Sizin İçin En Karlı Tedarik Yöntemini Belirleyin


Tiger 3 ERP Çözümleri ile tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirilebilir, karşılaştırılabilir ve hızlıca satın alma kararı verilebilir. Onay mekanizmalarının ve evrak akışına ait süreçlerin standartlaştırılmasıyla da zaman ve maliyet tasarrufu sağlanması mümkün olacaktır.


Stok Operasyon Kalitenizi Artırın


Stok, hedef ve stratejilerinizi oluşturup takip edebilir, anlık stok değer ve seviyelerinizi izleyebilir, envanter maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için tasarlanmış malzeme sınıflandırması ve seviyelendirilmiş hiyerarşi ürünlerin kolay takibini sağlar. Matris arabirimi sayesinde aynı türdeki malzemeleri farklı özellikler ile izler, binlerce malzemeyi ilgilendiren bir değişikliği sadece bir tanımı değiştirerek güncelleyebilirsiniz. Farklı birimlerle izleme özelliği sayesinde malzemeleri sınırsız sayıda birimle takip edebilir, çevrim katsayıları özelliği ile tek bir birim üzerinden raporlama yapabilirsiniz. Ambar yerleşimi ve lojistik yönetiminde kolaylık sağlayan boyut tanımları, malzeme veya stok kutularının boyut bilgilerini tutarak yapılacak yerleştirmelerde en uygun yerleşimin hesaplanmasını da sağlar.


Sabit Kıymetlerinizin Değerini Takip Edin


Mevzuat gereksinimlerinizin yanı sıra satın alma işlemi, sabit kıymetin personele zimmetlenmesi ve elden çıkarılması gibi süreçlerinizi duran varlık yönetimi modülü ile takip edebilirsiniz. Birden fazla amortisman tablosu


Mevzuata ve Uluslararası Muhasebe Standartlarına (FAS52, IAS, IFRS, TFRS) Tam Uyumlu Çalışın


Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında, istenilen döneme ait TFRS standartlarına uygun finansal ve mali raporlama yapabilirsiniz. Genel muhasebe işlemlerinide yer alan yerel ve raporlama dövizi cinsinden oluşturulan finansal tablo ve raporlar ile ihtiyaçlarınızı karşılarken, masraf merkezleri ve proje kartlarını yönetim raporlama amacıyla kullanabilirsiniz. Operasyonel işlemler ile muhasebe kayıtları arasında yer alan çift yönlü denetim özelliği sistem tutarlılığı ve kullanıcı hatalarını en alt düzeye indirir. Tiger 3 ERP Çözümleri’nde yer alan e-Beyanname seçenekleri ile hazırlanan beyannamelerin otomatik olarak Gelir İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


Yönetici Konsolu Sayesinde İşinizi Bir Bakışta Analiz Edin


Yönetici Konsolunda yer alan, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz göstergeler ile şirketinizin anlık durumunu takip edebilir, özet bilgiler sayesinde karar alma süreçlerinizi kısaltabilirsiniz. Örneğin; en çok satış yaptığınız ürün ve müşterilerinizi izleyebilir, stok ve alacak devir hızını takip edebilir veya kasa ve banka durumunu kontrol edebilirsiniz.


Grup Şirketlerinizin Finansal Durumunu ve Faaliyet Sonuçlarını Tek Merkezden İzleyin


Grup şirketi bazında karlılığınızı, envanterinizi bir bütün olarak görebilir, şirketlerinizin tamamına göre nakit akışını analiz edebilirsiniz. Tiger 3 ERP Çözümleri’nin ”Konsolide Tablolar” özelliği ile bu işletmelerin aktif, borç, öz kaynak, gelir ve giderlerini bir araya getirebilirsiniz. Böylece birden çok işletmenin aktif, pasif, gelir ve giderlerini bir araya getirebilirsiniz. Böylece birden çok işletmenin aktif, pasif, gelir ve giderleri ile gayri nakdi yükümlülüklerini tek bir ortaklığa aitmiş gibi göstererek, finansal durumu ve faaliyet sonuçları hakkında tasarruf sahiplerine, yatırımcılara, denetim mercilerine ve ilgili diğer kişilere bilgi verebilirsiniz.


Dış Ticaret Gücünüzü Artırın.


Tiger 3 ERP Çözümleri’nin Dış Ticaret Modülü ile işlemlerinizi daha etkin, daha verimli ve yasal yükümlülüklere uygun olarak izleyebilirsiniz. Bu yükümlülükleri Tiger 3 ERP Çözümleri ile kurumun muhasebe, finans, satın alma, satış ve dağıtım gibi diğer süreçleriyle uyumlu ve entegre olarak takip etmeniz de mümkün.


Logo Çözüm Ailesi Entegrasyonlarıyla Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm Bulun


Tiger HR, e-Devlet, Logo CRM gibi uygulamalarla entegre olarak çalışabilen Tiger 3 ERP Çözümleri ile kurumsal süreçlerinizi iyileştirerek iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.


Ayrıca Logo Çözüm Ortakları’nın geliştirmiş olduğu uyarlamalar hızlı eve ekonomik çözümler sunar. İşletmenize ve sektörünüze özel bu uygulamarla ERP fonksiyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz.


Tiger 3 ERP Çözümleri;


İşletmenizde hızla kullanıma alınabilen,


Yasal mevzuata ve iş kurallarına hâkim,


App-in-app teknolojisi ile zenginleşebilen


Kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen,


Dış sistemlerle ve şirket bünyesinde geliştirilmiş olan yazılım ürünleri ile entegre edilebilen,


Bir defada uygulanabileceği gibi, ihtiyaç doğrultusunda modüler yapıyı destekleyen,


Artan işlem ve veri yükünde performansı yüksek,


Yaygın iş ortaklığı yapısı sayesinde ortaya çıkabilecek her türlü ihtiyaca kısa sürede cevap verebilen,


Uluslararası veya ithalat/ihracat yapan firmalar için raporlama ve yabancı dil desteği sağlayan,


Tüm hareketlerin ve işlemlerin tarihçesinin tutulabildiği etkin bir ERP çözümü sunar.